Jak zbadać penisa pod kierunkiem HPV?

Dzień dobry. Choruje na infekcje penisa. Byłem u wielu lekarzy, nawet w szpitalu. Brałem flukonazol przez 10 dni oraz Fucidin. Sytuacja została trochę opanowana, lecz nie nastąpiło całkowite wyleczenie. Chcę wykonać badania. Jakie warto? Planuje antybiogram, mykologie, HPV14. Czy warto jeszcze jakieś inne zrobić? Dyskomfort tylko jest skórny, brak problemów przy oddawaniu moczu, upławów. Czy materiał mogę pobrać sam? Jak pobrać pod HPV? Do lekarza już nie idę, to mija się z celem...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do laboratorium wykonującego takie badania aby tam pobrali