Jak zbadać przyczynę alergii na leki i pokarmy?

Witam, mam problem z opozniona alergia na leki.Do tego stopnia, ze po zazyciu nowego nawet w bardzo malej ilosci leku( w dawce dzieciecej) na drugi dzien dostaje reakcji wstrzasopdobnej. Jestem przed operacja pecherzyka zolciowego i bardzo sie boje samej narkozy. Gdzie moge udac sie z tym problemem, aby dociec przyczyny tak silnej alergii. Dodam, ze ostatnio zauwazylam alergie na pokarmy, na barwniiki odziezy, farb do wlosow .

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to alergia na dodatki do leków i pokarmów np na konserwanty, sugeruję wizytę u alergologa.
Pozdrawiam