Jak zbadać przyczynę swędzenia cewki moczowej?

Od 3miesiecy borykam się z problem swędzenia cewki moczowej. Bólu w pochwie przy współżyciu nie ma ani na codzień nic się nie dzieje, tylko przy stosunku odczuwam ból i swędzenie ujścia cewki a czasem jakby mi ktoś igłę wbił podczas stosunku. Na codzień dokucza swędzenie, dyskomfort i czasem pieczenie. Przy oddawaniu moczu nic się nie dzieje, badania moczu idealne. Leczyłam się doustnie przeciwgrzybiczo miesiąc i zero poprawy. Smarowałam maścia przeciwbakteryjnymi grzybiczymi i nic. Co robić? Jakie badania wykonać by wiedzieć co mi jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się di ginekologa i wykonać wymaz z posiewem oraz Ew wtedy leczenie celowane