Jak zbadać żołądek przy zwężeniu przełyku?

Witam, mam 37 lat i problem z bakteria helicobakter pylori. Podczas badania wyszedł mi wynik 257 przy normie 22. Lekarz przepisał mi lek pylera oraz goprazol. Po dniu stosowania pojawil się efekt uboczny tzn czarne stolce(jestem w 3 dniu stosowania leku). Powinienem dalej kontynuować leczenie czy zaprzestać? Drugie pytanie dotyczy gastroskopii - posiadam zwężenie przełyku i u 3 lekarzy próbowałem zrobić gastroskopie, niestety aparat nie przedostał się. Czy istnieje inną możliwość zbadania żołądk

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie sadze ze bardziej niestandardowe