Jak zdiagnozować czy w mózgu nie toczy się stan zapalny?

Od lat czuje bòl nerwòw w głowie, a dokładnie palenie się mózgu, nigdy nie zostałam zdiagnozowana, ból występuje cały czas. Jak zdiagnozować czy w mózgu nie toczy się stan zapalny. Dodam że mam zerowy popęd seksualny, nie odczuwam głodu, emocji oraz zapachów, mam również derealizację. Bole głowy powstały na skutek stresu. Mam 22 lata

Witam,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka neurologiczna i psychiatryczna oraz ukierunkowane leczenie.
Pozdrawiam serdecznie