Jak zdiagnozować opuchlinę lewej strony ciała?

Od kilku lat mam opuchliznę lewej strony ciała (nogi, ręki, brzucha, szyi i twarzy. Opuchlizna czasem powiększa się, czasem zmniejsza, odczuwam też pieczenie i ból. Wykluczono alergię, choroby laryngologiczne, stomatologiczne, okulistyczne, nefrologiczne, obrzęk limfatyczny. Miałam TK głowy, USG jamy brzusznej, które nic nie wykazały. Co jeszcze mogę zrobić żeby wykryć przyczynę?

Trudno powiedzieć bez zbadania. Ważne objawy, stan Pacjenta . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań.
Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam