Jak zdiagnozować problemy z równowagą?

Witam. Od jakiś dwóch lat męczę się z problemami z równowagą. Robiłam szereg specjalistycznych badań typu tomograf, rezonans, kilka badań krwi, wizyty u laryngologa i kardiologa (holter, echo, usg serca) - wszystko ok. Mam podwyższony cały lipidogram. Uczucie jest to takie jak by mnie ściągało na prawa stronę, uczcie zapadania, podpicia. Miewam to codziennie. Przyjmuje hydroksyzyne ponieważ kiedy się zdenerwuje to się to nasila. Od niedawna zaczynam mieć również skoki ciśnienia bez powodu i nie mogę przez to zasnąć (np. 155/115 tętno około 80 czasem ponad) a na ogół mam ciśnienie niskie. Towarzyszy przy tym uczucie jak bym dostawała uderzenia czegoś do głowy jak by ciśnienia po czym czuje się slabo i przez kilka najbliższych dni znowu są te uczucia podpicia po wódce i ogólnie jestem bardzo słaba. Bardzo przeszkadza mi to we funkcjonowaniu i mam wrażenie jak by się to nasilało a mam dopiero 27 lat .. pomóżcie ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Czy była szersza diagnostyka laryngologiczna ? Próby równowagi itp?