Jak zdiagnozować przyczyny zmęczenia?

wyleczone zatoki, wyleczone zęby. Wyniki krwi i moczu w porządku. Wizyta u neurologa wszystko ok. Wizyta u okulisty, bo oczy zaczęły ropieć- wyleczone i wporząku. codziennie biorę żelazo i magnez a mam nadal uczucie zmęczenia. Rano gdy wstaje mam trochę siły by dotrzeć do pracy, w trakcie pracy ( mam siedzącą pracę) przychodzi uczucie zmęczenia, bolące oczy... nie raz uczucie słabości.... Takie uczucie zmęczenia i ciężkich oczu są prawie codziennie. W domu w weekend funkcjonuje normalnie nie mam takich odczuć albo występują dosyć rzadko. Dodam, że jak mam takie zmęczenie, które przychodzi nie mogę skupić się nad niczym, wyłącza mi się myślenie. W dodatku mogę powiedzieć, że zaczynam się bać powoli wychodzić gdziekolwiek sama aby się źle nie poczuć. Zaczyna mnie to męczyć. Ostatnio byłam w Kościele wszyscy ubrani w czapki, kurtki zimowe itd. a ja chwile postałam i nie mogłam ustać. Zdjęłam kurtkę i dosłownie siedziałam w krótkim rękawku. Jakie badania mogę wykonać? gdzie mogę się udać?? Co to może być?? dodam to, iż wiodę normalne życie mąż córka itd. i nie odczuwam żadnych problemów aby mnie coś martwiło. Ale takie zmęczenie itd. zaczyna mnie przerażać- jest za często - pomaga chwile położenie się i zamknięcie oczu albo zimny ręcznik na czoło. Chce zacząć normalnie funkcjonować- w kwietniu będzie już rok jak zaczynam się tak czuć - pierwsze ostre zapalenie zatok jak stwierdził laryngolog, a miałam ich w ubiegłym roku chyba z 5.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że wskazana byłaby dla Pani kontrolna konsultacja/diagnostyka endokrynologiczna, ginekologiczna.

A jak jest u Pani z suplementacją? (przede wszystkim magnez, wit. B1, Wit.B2, wit.B6, wit.B12, wit.D3, selen).

Myślę, że taka zwyczajna rozmowa z psychologiem byłaby dla Pani pomocną, do czego Panią zachęcam.

Serdeczności i pomyślności dla Pani,
irena.mielnik.madej@gmail.com