Jak zdiagnozować rodzaj tachykardii?

witam, mam kilka pytań do kardiologa: 1.Jak zdiagnozować rodzaj tachykardi ? Skąd wiadomo kiedy jest ona zatokowa, komorowa czy nadkomorowa? 2.Jakie badania wykonać aby rozpoznać WPW? 3.Czy WPW może występować przy zwykłej tachykardii zatokowej? 4.Czy badania kardiologiczne (echo,ekg wielokrotnie, holter) są w stanie wykryć WPW ? 5.Czy na WPW można zachorować w każdym wieku mimo dobrych badań wykazujacy tachykardie zatokowa ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszytskim ocena ekg Ew holtera i objawy kliniczne proponuje udac się do kardiologa kierować się zaleceniami lekarza badającego