Jak zdrowo i bezpiecznie przybrać na wadze?

Mam 18 lat, ważę zaledwie 44kg. chciałabym przytyć, lecz nie bardzo wiem jak to zrobić, wszyscy mówią,żeby jeść dużo, ale to niewiele pomaga. Proszę o jakieś rady.

Proszę zastanowić się ile faktycznie spożywa Pani jedzenia w ciągu dnia. Być może to rzeczywiście za mało.
Nie podała Pani swojego wzrostu więc trudno też powiedzieć jak duża jest Pani niedowaga.
Najlepiej byłoby się skontaktować z dietetykiem, który zanalizuje sposób żywienia i da konkretne wskazówki.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl