Jak zdrowo schudnąć, by nie mdleć przy diecie?

Dzien dobry mam na imie Justyna mam 22 lata przed trzema laty ważyłam 106 kg stosowałam głodówki i brałam spalacze tłuszczu tym sposobem zeszłam do 70 kg. jednak przez ostatnie dwa lata przytyłam dzis waze 77 kg na 168 wzrostu. Proszę mi poradzić jak mam zdrowo schudnąć aby znów nie mdlec? Od czego wtedy mdlałam? po omdleniach zrobiłam badanie krwi i wyniki były w normie. oraz ile powinłam schudnąc aby miec odpowiednia wage i wyglądać szczupło? z góry dziękuje. Justyna

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska