Jak zdrowo się odżywiać?

Ważę 69 kg i mam 162 cm wzrostu uważam że ważę stanowczo za dużo piszę aby ktoś pomógł mi szybko schudnąć . Pomocy

Witam.
Polecam wyregulowanie posiłków tak do 5 dziennie, wykluczenie słodyczy, fast food, napojów gazowanych. Szybkie schudnięcie może doprowadzić do efektu jo-jo. Zdrowy tryb chudnięcia to od pół do kilograma tygodniowo. Rezultaty chudnięcia będą bardziej widoczne jeżeli włączy Pani ruch. Podstawą diety jest też picie regularnie wody niegazowanej Jest Pani młodą osobą więc metabolizm jeszcze nie zaczął spowalniać więc efekty chudnięcia są lepsze niż u osób po 30 czy 40 roku życia.
Życzę powodzenia
Pozdrawiam
Julita Krawczyk