Jak zdrowo zrzucić kilka kilogramów?

Mam 37lat, wzrost 168, waga 72kg. Noszę rozmiary 40-42. Jak się ubrać, gdy mam szerokie uda, biodra i duże piersi (70GG). Lubię dżinsy. Wariuję już, bo nie wiem czy nosić dopasowane spodnie, wtedy wstydzę się ud, które się zlewają w jedną całość. Noszę więc dopasowane tuniki, ale wtedy odznacza się wystający brzuszek. Poza tym większość bluzek źle wygląda, nie dopina się, a biust naciąga je podnosząc do góry. Krępują mnie duże dekolty. Kupowanie nowych ciuszków to dla mnie męczarnia. Pozdrawiam

Witam
ten proces (utraty wagi)należy zacząć od zmiany jakości jedzenia, zasad ich spożywania, następnie po jakimś czasie należy zająć się zmniejszaniem kaloryczności posiłków,
być może wprowadzić sport,
sposób działania zależy zwykle od charakteru daje osoby, także trudno jest jednoznacznie poradzić, najlepiej spotkać się ze specjalistą

pozdrawiam
www.akademiazz.com.pl