Jak zinterpretować taki wynik rtg mojej klatki piersiowej?

Mężczyzna,lat 43 RTG klatki piersiowej :Policykliczny zarys prawej kopuły przepony, miąższ płucny bez zagęszczeń,wnęki płucne charakteru naczyniowego,serce w normie ,aorta wydłużona.Proszę o interpretację.

Szanowny Panie, wynik należy odnieść do stanu klinicznego, na podstawie samego opisu nie jestem w stanie pomóc