Jak zinterpretować takie rtg mojego kręgosłupa?

Witam prosze o interpretace wyniku rtg kregoslupa. Miernego stopnia zwężenie tarcz m-kregowych w dolnym odcinku kregoslupa ledzwiowego- na poziomie L4-L5, L5-S1 z lopatowatym wyrostkiem bocznym lewego kregu L5. Ostre ustawienie kosci krzyzowej z zaznaczajacym sie uskokiem na poziomie L5-S1. Dodam ze bardzo boli mnie kregoslup w odcinku ledzwiowym. Mialam wklucia do cesarskiego ciecia prawie rok temu.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te zmiany z pewnością nie są komplikacją znieczulenia do cięcia cesarskiego. Natomiast jest to podstawa do konsultacji z ortopedą. Pozdrawiam.