Jak zinterpretować takie wyniki krzywej cukrowej?

Jak zinterpretować wyniki krzywej cukrowej? Jak zinterpretować wyniki badan testu obciążenia glukoza (75g) Glukoza na czczo 77 Glukoza po 1 godzinie 64 Glukoza po 2 godzinach 81. Pozostałe badania krwi w normie. Od jakiegoś czasu mam spadki cukru podczas których towarzyszą mi takie reakcje jak zawroty głowy, trzęsące się ręce i nogi, szybkie bicie serca. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zbyt duże wydzielanie insuliny konieczna jest wizyta u lekarza diabetologa i odpowiednia dalsza diagnostyka