Jak zinterpretować ten wynik jamy brzusznej u babci?

Wynik TK Wątroba nie powiększona , w jej miąszu kilka drobnych ognisk hypodensyjnych o śr po 5mm -torbielowatych?pozatym wątroba bez zmian ogniskowych Pęcherzyki zolciowy-obkurczony do dalszej oceny w usg Cholestazy wewnątrz i zewnątrz nie widać Trzustki niepowiększona w obrębie ogona trzustki widoczna jest hypodensyjna zmiana ogniskowa o wymiarach 51x40mm-tu?meta? Pozatym trzustki bez zmian ogniskowych i poszerzenia przewodu Wirsunga. Tetnica śledziowa drożna,znacznie pozwezana,żyła sledzionowa niedrozna-nacieczona? Sledziona jednorodna nie powiększona Nadnercza ksztaltne Nerki bez zastoju i złogów prawidłowego położenia i kszatlu Zachowanie prawidłowe wzmocnienie W-wy korowej i rdzeniowej. W NP torbiel o śr 15mm pozatym zmian ogniskowych nie widać. Obustronnie prawidłowe wydzielanie moczu kontrastowego. W przestrzeni pozaotrzewnowej nie widac wezlow powiększonych. Aorta brzuszna powiększona Liczne nieregularne zmiany guzkowe w obrębie tkanki tłuszczowej krezki-wszczepy npl o typie omental całe Duża ilość wolnego płynu w jamie otwrzewnowej Na pograniczu mamy brzusznej ognisko torbielowate śr 120mm Struktury kostne bez destrukcji Nadprzeponowo guzek popołudniowy śr 3mm Bardzo proszę o wytłumaczenie tych badań dodam że babcia jest diagnozowana na raka jajnika ma 71lat.

Niestety opisano możliwy rozsiany proces nowotworowy, guz w trzustce, naciek żyły śledzionowej, zmiany najpewniej przerzutowe w krezce jelita, płyn w otrzewnej. Nie są to korzystne zmiany dla pacjentki, proszę się pilnie konsultować z ginekologami lub onkologami