Jak zinterpretować ten wynik mojego eeg?

Witam, jestem badana na padaczkę. Rezonans wyszedł pozytywnie jedynie do eeg mam pyyania. Opis : Zapis z czynnością alfa o częstości 10-11c/s i amplitudzie 30-40uV. Rejestruje si też głownie w odprowadzeniach przednich niskonapieciowa czynnośc beta. Na tym tle w odprowwdzebiacg skroniowych i czołowych z przewagą steony lewej zapisują się okresowo grupy fal o ostrym kształcie wyrożniajace się amplitudą do 50-70uV. Rz obecna. Hv nie zmienia zapisu. Wnioski: zapis eeg z elementami nieprawidłowości w postaci fal o zaostrzonym kształcie w odprowadzeniach skroniowych i czołpwych z przewagą strony lewej. Jak interpretować te wyniki.

Szanowna Pani, wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący znający Pani stan kliniczny