Jak zinterpretować wyniki krzywej cukrowej?

Proszę o interpretacje mojego wyniku krzywej cukrowej.Glukoza na czczo: 86mg/dl (70-99) 2 godz.po 75 g.glukozy: 53mg/dl (70-140).Nie odczuwam objawów hipoglikemi.Badanie to jak wiele innychzostało przeprowadzone w związku z problemami utrzymania ciąży (2 poronienia).Wyniki innych badań tj.:Amylaza,lipaza,bilirubina całkowita,AST,ALT,TSH w normie.Biorę Euthyrox 88 w związku z niedoczynnością tarczycy.Nadmienię, że wcześniej miałam badaną glukozę na czczo a wyniki w normie.Ten test jest pierwszym.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielanie insuliny. Odnośnie Poronień proponuję wykonać badanie w kierunku zespołu antyfosfolipidowego