Jak złagodzić cierpienie dziecka autystycznego?

pytanie do neurologa. Autyzm. 8 letni syn nie mowi, slaba komunukacja,codzienne ataki samoagresji. Czy istnieja leki, ktore moga zmniejszyc jego cierpienie Dziecko jest na diecie bezglutenowej, bezkazeinowej, ma grzybice wewnatrzustrojowa.
ponad rok temu

Jest ciekawy specyfik - nazywa się Quinomit w kroplach, produkowany przez Pana Profesora F. Enzmanna , wyłączną dystrybucję ma firma mito-Pharma ,podję telefon, proszę powłać się na moje nazwisko BAJKO Jerzy - neurolog
TELEFON: 95 7365050,

Konieczna specjalistyczna opieka i leczenie u Neurologa dzieciącego i psychologa
. Jest teraz wiele ośrodków specjalizujących się
w leczeniu i rehabilitacji dzieci z AUTYZMEM.
Możliwe podawanie leków łagodzących objawy samouszkodzeń i zachowań agresywnych