Jak złagodzić opuchliznę stóp?

Zjechałam wczoraj ze schodów. Stopa tak mnie zabolała, że tak zrobiło mi się słabo. chwilę posiedziałam na świeżym powietrzu i było lepiej. Od razu stwierdziłam, że to nic z kostką tylko właśnie ze stopą. Trochę w tym czasie ją nadwyrężyłam zanim wróciłam do domu. Stopa jest teraz opuchnięta ale kostka jest w porządku., Gdy chcę na nią stanąć to boli. Mogę w miarę nią ruszać w górę i w dół ale w bok nie potrafię bo strasznie boli.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana elewacja kończyny, zimne okłady, maści przeciwzapalne. W razie braku poprawy sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam