Jak zlikwidować cienie pod oczami?

witam , jak zlikwidowac cienie pod oczami , zaznacze ze sa iemnego koloru i wyglada to tak jakbym miała pomalowane fioletowym cieniem pod oczami ... mam 23 lata , odzywiam sie w miare dobrze , nie mam stresów , wysypiam , nie choruje przewlekle na nic ... w rodzinie nie zauwazyłam podobnych sińców ...

Witam , wizytę należy rozpocząć od konsultacji, podczas której lekarz obejrzy daną okolicę i będzie mógł dobrać odpowiednie zabiegi.

Najczęściej na problem cieni pod oczami stosuje się zabiegi: light eyes oraz kwas hialuronowy.

Light Eyes Ultra to innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. To wyjątkowa kombinacja wśród dostępnych na rynku preparatów. Doskonale sprawdza się zarówno w niwelowaniu cieni pod oczami, opuchlizny oraz zmarszczek. Poprawiając mikrokrążenie oraz elastyczność skóry zmniejsza tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

W efekcie zastosowania Light Eyes Ultra poprawia się mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry wokół oczu, małe zmarszczki wokół oczu zostają wygładzone oraz zmniejsza się objętość płynów gromadzących się wokół naszych oczu.

W zależności od obrazu klinicznego jest szereg zabiegów, które mogą pomóc w Pani dolegliwości: kwas hialuronowy (Redensity II), laseroterapia, nici PDO (Derma Spring Eye), używanie specjalnego serum. Warto odwiedzić gabinet medycyny estetycznej celem diagnozy.