Jak zlikwidować niewielką zmianę skórną na nosie?

Witam. Moim problemem jest dziwna niewielka zmiana skórna na nosie w postaci krosty. Dodam, że chyba nie jest to pryszcz, pojawiła się dość dawno ponad pół roku temu; w miejscu w którym wyskoczyła skóra ciągle ma zabarwienie lekko różowe...krosta jest niewielka, 'nie odstaje', a skóra jest tak jaklby bardziej cienka na tej krostce. Na próbę postanowiłam ją wycisnąć, lecz nabiera lekko rozmiaru i wypełnia się hm napiszę tak jak to widzę - 'wodą'. Nie udaje mi się z tym nic zrobić mimo, że na codzień używam toniku, żelu, kremu, płynu micelarnego, nie korzystam z pudrów w kremie...Wysuszyć tego się nie da, a wyciskanie tylko narusza strukturę skóry... Jak mogę to zlikwidować?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.