Jak zmienić dietę 12-latka?

Moj syn ma 12lat wazy prawie 70kg przy wzroscie 158. Martwie sie . ma bardzo ubogie menu. Nie je warzyw , rzadko wcisne jakis owoc. Dla niego istnieja tylko pieczone miesa i tosty. Prosze o rade . nadchodzi jesien zima i skonczy sie gra na boisku a zacznie sie lezenie na lozku

Dzień dobry,

powinna się Pani zgłosić z synem do dietetyka. Należy wprowadzić zmiany w dotychczasowym sposobie odżywiania się syna i zadbać o redukcję masy ciała.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga