Jak zmienić godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam:) Jestem młodą, karmiącą mamą, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne dla mam karmiących. Chciałabym zmienić godzinę przyjmowania tabletek z 23.00 na 20.00, czyli trzy godziny wcześniej. Czy można to zrobić bez uszczerbku na ich skuteczności? Ponieważ czytałam, iż w przypadku tych tabletek jest tolerancja zmiany czasu o ok. 1 godz. Bardzo bym prosiła o odpowiedź :) Dziękuję:)

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wcześniejsze przyjęcie tabletki nie powinno spowodować zmniejszenia skuteczności antykoncepcyjnej preparatu.