Jak zmienić swoją aseksualność?

Witam. Mam problem, pierwszy raz się odważyłam napisać gdzieś o tym. Jestem młoda kobieta, w dzieciństwie spotkały mnie różne przykrości co odbija się na moim zdrowiu psychicznym i co ostatnio idzie w parze, zarówno fizycznym. Mam 21 lat, nie ukrywam miałam 2 partnerów, obecnie mam trzeciego. Przez wrażenia z dzieciństwa i życia posiwiałam, przytyłam, chyba mam też stany depresyjne. Nie potrafię sobie z tym radzić. Stałam się też aseksualna. Co mogę zrobić by to zmienić?

Dzień dobry.
Polecam Pani udanie się na konsultację do seksuologa - psychologa, który w atmosferze atencji, akceptacji i zrozumienia pomoże Pani wyjaśnić ważne dla Pani kwestie oraz zaproponuje dogodną formę leczenia tudzież rozwiązania problemu.
Życzę powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski

Witam, podjęła Pani decyzje o napisaniu o swoich problemach, to pierwszy krok aby poradzić sobie z przeszłością. Proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem i psychoterapii. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ (skierowanie od lekarza rodzinnego lub psychiatry): https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ lub może Pani skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie.
Pozdrawiam serdecznie