Jak zmienić tryb życia, aby obniżyć cholesterol i schudnąć?

Mam wysoki cholesterol, lipidy. Mam mam 84 kg.,jestem gruby, brzuch trochę gruby. Jaki sport uprawiać, co jeść oprócz słodyczy, oprócz napojów energetyczne jakąś wodę, może jakiś soki.? Jak schudnąć, biegi, spacery szybkie co jescze? Jak schudnąć

Witam serdecznie,

w walce z cholesterolem najważniejsza jest odpowiednio dobrana dieta. Jadłospis powinien byc dobrany indywidualnie.
W celu ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk