Jak zmniejszyć obwód bioder i ud?

Witam mam 21 lat, od marca schudłam 18kg zaczynałam z wagą 78kg teraz na szczęście wróciłam do swojej wagi 60kg. Jestem zadowolona, taki efekt osiągnęłam ograniczając cukier i słodkie napoje oraz dzięki diecie białkowej, teraz jestem 2 mc po diecie, nadal ważę 60 kg, moja waga mi odpowiada ale po takim przytyciu teraz mam skutki, w marcu miałam 108cm w biodrach teraz mam 94cm, ale tłuszcz z bioder spadł na uda. Głównie tuż pod linią pupy po boku ud ale bardziej z tyłu gromadzi się skóra z tłuszczem, przez to tracę pewność siebie, cała reszta jest ok, wszystko mi odpowiada tylko te uda... Nie wiem jak sobie poradzić. Proszę o pomoc co zrobić żeby to jakoś ujedrnic żeby tak nie odstawało od reszty, żebym znowu mogła się cieszyć życiem. Dodam jeszcze: Mam 164cm wzrostu Od 18 dni robię serię przysiadów, skaczę na trampolinie, praca raczej w ruchu, jestem opiekunką więc od poniedziałku do piątku przynajmniej 2h spacer, zabawy, dużo ruchu. Waga się ładnie trzyma pilnuję tego. Staram się jak mogę, z rozmiaru 42 zeszłam na 38 jeśli chodzi o spodnie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
Ogromne gratulacje!! Osiągnęła Pani niesamowity sukces!! Jeśli chodzi o zalegającą tkankę tłuszczową to bez odpowiedniego, systematycznego, celowanego treningu się nie obędzie. W takich przypadkach niezwykle istotny jest czas, cierpliwość i pomoc trenera personalnego. Pomogą również zabiegi rozbijające tkankę tłuszczową i/lub ujędrniające dobrane przez wykwalifikowanego kosmetologa. Można go również dopytać o zabiegi, które chociaż w minimalnym stopniu dadzą efekty w warunkach domowych. No i należy utrzymywać zdrowe nawyki żywieniowe. Proszę myśleć o tym co Pani osiągnęła bo to jest niezwykle inspirujące.