Jak zmniejszyć obwody ciała?

witam serdecznie, mam taki problem, masa ciała spada a obwody nie, wręcz przeciwnie zwiększają się, fałdy tłuszczowe wychodzą, spalić nie można, pośladki, boki coraz większe takie ochlapnięte ubrania przy większej wadze były dobre teraz za małe, analizy składu ciała pokazują że spada woda i tkanka mięśniowa a tłuszczowa stoi przy wadze 100kg mam 51,5tkanki tłuszczowej a mięśniowej 26,9 dieta od dietetyka stosuję problemy z przewodu pokarmowego tez się utrzymują, a lekarze nie znają przyczyny. proszę o pomoc gdzie mogła bym się zwrócić do jakiego lekarza z tym. dziękuje.

Witam serdecznie
być może dieta jest źle dobrana skoro spala Pani mięśnie a nie tkankę tłuszczową. Nie powinno tak być!

Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka. Ważna jest także odpowiednia aktywność fizyczna.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk