Jak zmniejszyć opuchliznę na twarzy?

Witam. W nocy dziś zostałem uderzony w twarz. Mam spuchniętą Górna warge i ranę na niej jakby od środka. Jest 30 grudnia... Są jakieś sposoby czy leki by szybko zmniejszyć opuchlizne?

Dzień Dobry Panu,

Zalecałabym Panu sposobem domowym zimny okład z lodu, lub gotowy taki, do zamrożenia- dostępny w aptece (cena ok. 12 zł).

Z przesłaniem dla Pana Szczęśliwego Nowego Roku!
irena.mielnik.madej@gmail.com