Jak zmniejszyć preejakulat podczas gry wstępnej

Mam taki problem, mam 21 lat i ostatnio chcieliśmy z dziewczyną przeżyć ten pierwszy raz ale podczas gry wstępnej na samym początku całowania podczas początkowej fazy wzwodu z penisa w dużych ilościach zaczął wypływac preejakulat cały czas :( wypływało go dużo i bałem sie rozebrac bo nie jest to dla mnie na ręke bo dziewczyna pomyśli sobie że leci mi w grze wstepnej :( Co mam zrobic żeby dziewczyna nie wygoniła mnie z łozka jak to zobaczy albo jak zmniejszyc tą wydzielinę i czy to normalne ???

Ilość preejakulatu uwarunkowana jest osobniczo, co oznacza, że u niektórych mężczyzn może się on nie wydzielać wcale, a u niektórych wydziela się go bardzo dużo (aż do 5ml). Nie jest to niczym nieprawidłowym. Może też zdarzyć się, że nadmierna produkcja związana jest z dużym podnieceniem, zwłaszcza, gdy mężczyzna jeszcze nie współżyje - w takim wypadku z czasem jego ilość może się zmniejszyć. Radzę porozmawiać z partnerką i wyjaśnić jej, że nie jest to nic niezwykłego i niepokojącego, a wynika jedynie z podniecenia. Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Tak, wydzielina jest naturalna i prawidłowa - umożliwia odbycie stosunku. Dojrzały seks wiąże się w dużej mierze właśnie z akceptacją ludzkiej fizjologii, naturalności, prawdziwości, rzeczywistego wyglądu (np. obie płcie mają naturalne owłosienia całego ciała, ciało nie jest idealnie symetryczne) i funkcji ciała (np. wydzieliny pochwy i penisa) - która niestety nie jest prezentowana np. w filmach pornograficznych. Zachęcam do radosnego przeżywania swojej seksualności i bliskości z partnerką!

Pozdrawiam!