Jak zmniejszyć stężenie THC we krwi?

Tydzień temu byłem w Holandii i zapaliłem marihuanę, po powrocie dostałem propozycję pracy i muszę wykonać badania toksykologiczne, czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się jej z krwi? Paliłem 28.01.11 r. Słyszałem, że kwasek cytrynowy pomaga, jak państwo radzą?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie,

Długość utrzymywania się Tetrahydrokannabinolu we krwi zależy od wielu czynników. Należą do nich między innymi indywidualna tolerancja, częstotliwość używania narkotyku oraz jego ilość. Domowe sposoby obniżające stężenie THC poprzez stosowanie soku z cytryny itp. dotyczą raczej szybszego usuwania substancji psychoaktywnej konopi indyjskich z moczu. W przypadku krwi jest to dużo trudniejsze.

Pomóc mógłby pobyt na oddziale toksykologii. Wydaje się to jednak niemożliwe, gdyż trafiają tam pacjenci z ciężkimi zatruciami.