Jak zmniejszyć wzrost?

Dzień dobry! Mam straszny problem, a mianowicie mam 20 lat i mierze 190 cm. Dla kobiety to prawdziwy problem, zważając na to, że mój wzrost wcale się nie zatrzymał. Co zrobić? Czy istnieją jakieś tabletki na zahamowanie wzrostu lub operacyjne zmniejszenie wzrostu?

Nie ma takiej możliwości ani farmakologicznej ani operacyjnej, nie przeprowadza się tego typu "leczenia" ponieważ Pani przypadłość, jaką jest wysoki wzrost nie jest chorobą. Jeśli ta sytuacja ma wpływ na Pani pewność siebie, a przez to rzutuje na życie osobiste, relacje społeczne, to sugeruję konsultację z psychologiem. Może proszę spojrzeć na to, że czasem warto z czegoś, co postrzegamy jako "wadę" uczynić atut i wykorzystać to np. w modelingu, sporcie.