Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Co zrobić,żeby mieć siłę i motywację do ćwiczeń w trakcie odchudzania?Odnoszę wrażenie,że ciągle jestem zmęczona,męczę się nawet przy kilometrze na rowerze czy wchodzeniu po schodach.Denerwuję się nieco,niecierpliwię.Wiem,że ważę dużo za dużo,ostatnio znów dopadła mnie anemia,(potwierdzona badaniami krwi),teraz przyjmuję żelazo.Biorę leki na tarczycę(kiedyś miałam niedoczynność tarczycy,od ponad roku poziom uregulowany,leki mam brać profilaktycznie).Jem owoce,warzywa,białko.Ale sił ciągle brak.

Witam,
Może dobrze byłoby skntaktować się z dietetykiem, aby ustalił prawidłową dla pani dietę. Być może problem z brakiem motywacji wynika z nieprawidłowości w odżywianiu. Warto też skontaktować się z psychologiem, może potrzebuje pani wsparcia lub rozmowy.
Pozdrawiam

Witam,
Faktycznie tak jak poprzedniczka, uważam , że pomoc dietetyka jest w Pani przypadku istotną. W Łodzi polecam panią Magdalene Makarowska, świetnie dobiera diety i nie polegają one na przyjmowaniu suplementów tylko na zdrowych i smacznych posiłkach.
Jeśli chodzi o cwiczenia, warto jeżeli tym bardziej waży Pani dużo za dużo, konsultować się z lekarzem, co Pani może a co nie.Warto tez skorzystać ze współpracy trenera personalnego, który dobierze dla Pani indywidualny zestaw ćwiczeń i będzie Panią wspierał na drodze do zrzucenia kilogramów.
Proszę również rozważyć możliwość wsparcia psychologa lub psychoterapeuty.
pozdrawiam
Sylwia Nowak