Jak zmotywować się do nauki?

Jak zmotywować się do nauki? Często robie coś bardzo niedokładnie, ale potem nie mam juz ochoty na douczenie się czegos. Co zrobić żeby skupić sie na nauce?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niech się Pan przede wszystkim zastanowi czy robi to, co w życiu chce robić oraz czy dąży Pan do osiągnięcia jakiegoś celu czy też robi coś, bo wszyscy inni dookoła robią to samo.

Witaj!
Pewnie masz tak ,ze kiedy uczysz się to masz wkoło siebie wiele gadżetów , telefon kalendarz lub inne np. komputer, niestety wszystkie te rzeczy przeszkadzają w nauce.
Jeśli natomiast masz dostęp do internetu to wejdź na filmy o szybkiej nauce , ćwiczeniach koncentrujących się na realizacji lub zapisz się na wybranego przez ciebie trenera na darmowe lekcje , wielu takich udziela w postaci filmików , maili itp. Jeśli natomiast nie masz dostępu to internetu to spróbuj znaleźć trenera w swojej okolicy.
Pozdrawiam