Jak zmotywować się do oczyszczenia organizmu?

witam, mam problem z ciągłym zmęczeniem. Moja odporność ostatnimi czasy też ma wiele do życzenia, bolą mnie stawy i w ogóle samopoczucie do tyłka. Zdaję sobie sprawę, że to wina zanieczyszczonego organizmu, ale nie mogę się zmotywować by coś z tym zrobić i od czego zacząć. Bardzo proszę o pomoc Wea

Zacząć należy od rzeczy najprostszych: sen powyżej 8 h, 1 kg warzyw dziennie, w tym owoców tylko ok. 25 dag, pić co najmniej 1,5 l wody na dzień. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

jeżeli trudno jest się Pani samej zmotywować do działania to najlepiej skonsultować się z dietetykiem, który ułoży Pani pełnowartościową dietę , bogata w witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Proszę tez zadbać o odpowiednią ilość snu i aktywność fizyczną. Pamięta Pani, że musimy odpowiednio odżywić organizm aby on prawidłowo funkcjonował.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk