Jak zmusić się do ćwiczeń?

Jak sie zmusic do ćwiczen?Wiem,ze to pomaga by czuc sie lepiej i fizycznie i psychicznie.Mam natlok spraw w domu.Czuje sie jak 55 letnia kobieta psychicznie a mam 26.Wiem,ze cwiczenia pomagaja,bo kiedys cwiczylam jednak tak bardzo mi sie nie chce :/ Moze skok na gleboka wode i zapis na silownie?Prosze o porady.Dziekuje.

Witam,

polecam znaleźć sobie "bratnią duszę" i wspólnie się motywować. Doświadczyłam to na własnym przykładzie. Wspólnie z koleżankami założyłyśmy prywatną grupkę na Facebooku, gdzie uzupełniamy tabelki odnośnie codziennej aktywności fizycznej oraz tego co w danym dniu zjadamy. Podsumowując każdy tydzień podajemy swoje wymiary. Dzięki takim działaniom, mamy motywację do tego, aby znaleźć chociaż chwilę każdego dnia na ćwiczenia.

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://fit-amina.blogspot.com, gdzie znajdzie Pani porady oraz przepisy na dania, które można wykorzystać w codziennej diecie.

Pozdrawiam,
Magdalena Borowiec