Jak zmusić się do wczesnego wstawania przy nerwicy?

Czy jeżeli mam nerwicę i problemy z psychiką to mogę spać minimum 6 do 8 godzin? jak zmusić się do porannego wstawania?.

Witam. Po pewnych lekkach może występować wzmożona senność. Proszę na ten temat porozmawiać z lekarzem. Może zaproponuje zmiane leków bądź ich zmniejszenie. Moje rady to nastawiony budzik zostawić w łazience. Długotrwały, irytujący dźwięk może zmusić Pana do wstania. Po jego wyłączeniu prosze umyć twarz zimną wodą, pobudzi to organizm.

Warto przepracować brak motywacji i trudności w mobilizowaniu się w procesie psychoterapii. Szczególnie, jeśli w przebiegu nerwicy pojawiają się także inne objawy. Jest to najlepsza metoda poradzenia sobie nie tylko z objawami, ale także emocjonalnymi przyczynami choroby.