Jak znaleźć sobie dziewczynę?

Witam, Mam 22 lata. Mój problem polega na tym, że nigdy nie miałem dziewczyny i jestem prawiczkiem. Jestem blondynem 182 cm sylwetka umięsniona atletyczna. Myślący, inteligenty jestem. Wydaję się być atrakcyjny. W relacjach damsko męskich nie czuje się skrępowany, rozmawiam z dziewczynami normalnie. Nie wiem więc w czym jest problem, może przez to że obracam się w towarzystwie w którym jest mało dziewczyn? Co poradzić? Co zmienić? Co robić? Pozdrawiam i czekam na odp :)

Dzień Dobry Panu,

Z tego, co Pan napisał być może jest Pan zbyt skoncentrowany na chęci posiadania Dziewczyny i jest to być może dla Pana priorytetem.
Myślę, że dużo Pan oczekuje od Siebie i potencjalnej Dziewczyny.
Najwyraźniej jest Pan zainteresowany wartościową relacją z Dziewczyną.
Ale nasuwa mi się pytanie, czy nie szuka Pan Idealnej, bo takiego nie ma.

Proszę "rzucić na luz", zajmować się Sobą, rozwijać Swoje zainteresowania, a Miłość niespodziewanie pojawi się.

Życzę Powodzenia,
Irena Mielnik-Madej

To jest trochę jak w sporcie - jeśli zawodnik chce "za bardzo" to czuje presję, stres i ostatecznie wypala się już przed zawodami. Myślę, że w Pana przypadku jest podobnie. Proszę spotykać się z ludźmi, a nie szukać dziewczyny - wtedy będzie Pan podchodził do swoich znajomości z większą swobodą, mniejszą presją. Powodzenia