Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak znaleźć sobie dziewczynę?

Witam, Mam 22 lata. Mój problem polega na tym, że nigdy nie miałem dziewczyny i jestem prawiczkiem. Jestem blondynem 182 cm sylwetka umięsniona atletyczna. Myślący, inteligenty jestem. Wydaję się być atrakcyjny. W relacjach damsko męskich nie czuje się skrępowany, rozmawiam z dziewczynami normalnie. Nie wiem więc w czym jest problem, może przez to że obracam się w towarzystwie w którym jest mało dziewczyn? Co poradzić? Co zmienić? Co robić? Pozdrawiam i czekam na odp :)
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Dzień Dobry Panu,

Z tego, co Pan napisał być może jest Pan zbyt skoncentrowany na chęci posiadania Dziewczyny i jest to być może dla Pana priorytetem. Myślę, że dużo Pan oczekuje od Siebie i potencjalnej Dziewczyny. Najwyraźniej jest Pan zainteresowany wartościową relacją z Dziewczyną. Ale nasuwa mi się pytanie, czy nie szuka Pan Idealnej, bo takiego nie ma.

Proszę "rzucić na luz", zajmować się Sobą, rozwijać Swoje zainteresowania, a Miłość niespodziewanie pojawi się.

Życzę Powodzenia, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0

To jest trochę jak w sporcie - jeśli zawodnik chce "za bardzo" to czuje presję, stres i ostatecznie wypala się już przed zawodami. Myślę, że w Pana przypadku jest podobnie. Proszę spotykać się z ludźmi, a nie szukać dziewczyny - wtedy będzie Pan podchodził do swoich znajomości z większą swobodą, mniejszą presją. Powodzenia

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy