Jak znaleźć w sobie motywację do ćwiczeń?

Dzień Dobry. Proszę Państwa jak znaleść w sobie motywację do ćwiczeń? Mam 22 lata, przy wzroście 158 cm ważę 65kg. Zawsze gdy próbuje ćwiczyć po kilku dniach kończę. Raz udało mi się schudnąć 4 kg gdy ćwiczyłam 6weidera, ale tez przestałam bo miałam wyjazd. Jeszcze 3 lata temu wazylam 53 kg. jak znalesc tą motywacje i wrocic do dawnej wagi.. proszę o pomoc

1. trzeba znaleźć dyscyplinę do której nie trzeba się zmuszać, 2. jeśli to będzie siłownia to blisko domu - nie będzie wymówki, że daleko, 3. zaczynamy od 15 min. co drugi dzień i stopniowo jak kondycja się poprawia to wydłużamy czas ćwiczeń do 20 min, w kolejnym tygodniu do 25 itd.. Dużym błędem, którzy popełniają osoby zaczynające ćwiczyć jest za duży wysiłek 5-7 razy w tygodniu do opadnięcia z sił a to strasznie osłabia i zniechęca. 4. Kupujemy fajne sportowe ciuchy, jak już się zainwestowało to nie wypada ich nie wykorzystywać.5. Konsultacja z trenerem personalnym, który doradzi jakie ćwiczenia, w zależności od tego jakiego efektu Pani oczekuje.