Jak zniwelować brzydką woń po usuniętym zębie?

Brzydka won po usunietym chirurgicznie zębie. Usunąłem 2 lata temu ząb lecz z przyczyn szybkiego wyjazdu za granice nic z tym nie zrobiłem . Ale po usunięciu zęba pozostała mi taka straszna won z miejsca po zębie i to tak aż przez 2 lata już . Dodam ze miejsce po zębie szybko sie zagoilo i bezboleśnie.co zrobic z tym?

Witam,
trochę to podejrzane, że wciąż występuje taka nieprzyjemna woń i wiąże Pan to z usunięciem zęba 2 lata wcześniej.
Zalecam zdecydowanie wizytę u stomatologa, bez zbadania jamy ustnej ciężko będzie cokolwiek zdiagnozować w tym przypadku.
Pozdrawiam