Jak zniwelować cellulit na nogach?

waże 64 kg, przy wzroscie 168, ogolnie czuje sie bardzo dobrze, ale najbardziej denerwuje mnie moj brzuch , poniewaz jest duza oponka, oraz cellulit na nogach, i innych czesciach ciala.. zaczelam biegac, jesc razowy chleb, przerwy miedzy posilkami ograniczam do 2,5 godziny, ale nie wiem czy dobrze to robie. Prosze o pomoc..

Witam,

Pani BMI jest OK, więc raczej radziłabym nie stosować diety redukcyjnej, ale zacząć ćwiczyć np. TBC, ABT. Do tego duża ilość wody mineralnej + regularne jedzenie co 3-4 godziny i powinna Pani poczuć różnicę.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska