Jak zniwelować katar i mocno zatkany nos?

Mam problem z zatykający się nosem.jest mocno świszczący uniemożliwiający mi oddychanie, aż do niemal całkowitego zatkania.(bez kataru) Czasem się odetka ale bez rewelacji. Miałem robione: TK, endoskopie, testy alergiczne-Ok. Lecz nadal robi się stan zapalny, obrzęk malzowin, niezależnie od dnia, pory roku. Brałem tabletki typu: aleric, cirrus. Krople typu budherin avamys Tydzień temu konchoplastyka metoda RF. Jeszcze się goi ale czasem mocno puchnie wiec sadze ze problem istnieje Proszę o Pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poczekać na efekt zabiegu i udac się na kontrole do laryngologa aby ocenił powyżej opisywane zmiany