Jak zniwelować odgłosy z brzucha?

Od jakiegoś czasu męczą mnie odgłosy z brzucha z okolic jelit. Jest to dość krępujący problem, zwłaszcza, gdy jestem na zajęciach i jest cicho. Oprócz odgłosów odczuwam "drgania" w tej okolicy. Co zrobić w tej sytuacji?

Witam serdecznie. Odgłosy o jakich Pani wspomina to ruchy perystaltyczne jelit. Warto zmodyfikować swoją dietę i wzbogacić ją w produkty zawierające błonnik.