Jak zniwelować problemy z pieprzykami?

Witam od kilku lat mam problemy z pieprzykami co roku w okresie jesienno-zimowym swedza mnie dwa te same pieprzyki na plecach, i jeden na ręku. W tym tygodniu znowu się zaczęło po kilku miesięcznej przerwie, na ręku mam mały pieprzyki średnicy zaledwie kilku milimetrów, swędzi troszkę nabrzmial i chyba delikatnie leci z niego ropa lub coś w tym stylu. Byłem już u kilku dermatologow wszyscy mówią, że nic mi nie będzie nie wiedzą o co chodzi i mi przypisują jakieś leki żeby nie swedzialo.... Co raczej nie pomaga...

Lek. Tomasz Budlewski

A czy była kwalifikacja do leczenia zabiegowego - ich usunięcia ?