Jak znów zaakceptować siebie po zdradzie partnera?

Witam, Mam 27lat zawsze byłam pełną energii kobietą! W wieku 25lat urodziłam wyczekane maleństwo które w moje życie wniosło bardzo dużo pozytywnych chwil. Zawsze czułam się kobietą, ładna zadbaną. Męża mam już od 6lat razem jesteśmy natomiast 11 wszystko układało się dobrze aż do momentu kiedy bardzo pragnełam drugiego dziecka. Tak samo jak mój partner też bardzo tego chciał. Od kad zaszłam w drugą ciążę nagle się wszystko zmieniło i strasznie źle się z tym czuje i sobie nie radzę. Dowiedziałam się, że mój mąż wybrał się do "pań za pieniądze " od tego czasu moje życie strasznie sie zmieniło i nie umiem patrzeć na siebie w lustrze. Od kobiety która była pełna energii stałam się nikim. Jakoś ciężko mi sobie z tym poradzić. Czy to ze mną jest jakis problem czy pomoze mi w tym jakis specjalista? Nie długo rozwiązanie ciąży a ja sobie nie radzę sama ze sobą. Chce poczuć się znów piękna i atrakcyjna mamą i kobietą!

Dzień dobry, w Pani sytuacji warto udać się na terapię okołoporodową, gdyż w zaawansowanej ciąży klasyczna psychoterapia mogłaby być zbyt dużym obciążeniem dla Pani i dla dziecka. Oferuje ją na pewno Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.