Jak znów zastosować tabletki Vibin?

Witam, biorę tabletki Vibin Mini od około roku, ostatnio zapomniałam zażyć poprawnie tabletki i nie zauważając tego, nie postąpiłam tak, jak należy i jest napisane w ulotce. Moja sytuacja: W 3 tygodniu brania tabletek różowych zapomniałam zażyć tabletkę w środę - nie zauważyłam tego i następnie wzięłam tabletki normalnie w czwartek i piątek, a w sobotę z niecałym 12 godzinnym opóźnieniem. W niedzielę już nastąpiło krwawienie ( wtedy też jest mój pierwszy dzień tabletek placebo) i od niedzieli nie biorę tabletek aż do dzisiaj - mamy czwartek. Nie zażyłam więc zapomnianych tabletek, a robię teraz przerwę, proszę o pomoc co robić? Nie zaczynać już nowego opakowania w tym miesiącu po tych kilku dniach? Czy poczekać do końca tego krwawienia, które zaczęło się w niedzielę i później zrobić przerwę i zacząć od kolejnej miesiączki? Proszę o pomoc jak brać dalej tabletki, tak aby znowu działały.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że należy zrobić przerwę i poczekać do następnej miesiączki ew wg zaleceń ginekologa, należy także oznaczyć beta hcg/wykonać test ciążowy.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.