Jak znowu zejść się z byłą żoną?

Witam nie dawno mialem sprawe rozwodowa i moje pytanie jest takie nadal cos czuje do zony poniewaz mamy malego synka ii bardzo chce naprawic te relacje z zona i nawiazac duza wiez do dziecka i czy synka prosze o pomoc dac szanse aby znow sie zejsc dla dobra synka

Witam,
sąd może zaproponować mediacje, jeśli Państwo chcecie można skorzystać z takiej formy pomocy. Proszę o tym porozmawiać z małżonką. Rozumiem, że jeszcze wyrok nie zapadł.
Pozdrawiam serdecznie