Jak zrobić, żeby się zabić?

Chcę się zabić, nie mam siły już walczyć z problemami, pomóżcie mi wybrać jak, tylko żeby było szybko.

Witam!
W życiu każdego człowieka są momenty, kiedy czuje się przytłoczony problemami i nie widzi wyjścia z sytuacji. W takich chwilach często jedynym rozwiązaniem, jakie przychodzi do głowy jest śmierć. Jednak sytuacja w jakiej znajduje się taka osoba powoduje, że inne możliwości stają się nierealne i zaciemnione.
Warto jednak pozwolić sobie na otwarcie się na inne możliwości. Śmierć jest skrajnością, a życie nie jest tylko czarne i białe. Myślę, że musi Ci być teraz bardzo trudno. Nie napisałaś wiele o swoim problemie, jednak Twój list został przeze mnie odebrany jako prośba o pomoc, ostatnia deska ratunku. W ciężkich chwilach dobrze jest skorzystać z pomocy innych osób. Jeśli jesteś w tak krytycznym stanie, zapewne nie masz na kogo liczyć w swoim najbliższym otoczeniu. Wiedz jednak, że zawsze możesz zadzwonić do telefonu zaufania (116 111) czy zgłosić się do psychologa. Nie musisz być sama, możesz otrzymać pomocną dłoń i wspólnie z życzliwą osobą/osobami przezwyciężyć swoje trudności.
Przed wykonaniem najdrastyczniejszego kroku dobrze byłoby upewnić się, czy jest jeszcze inne wyjście. Ból i cierpienie mogą pchać Cię do takiego czynu i wydawać się jedynym sposobem ukojenia. Jednak bliskość drugiej osoby, jej pomoc i wsparcie może sprawić, że Twoje problemy staną się mniej doskwierające i możliwe do rozwiązania. Myślę, że przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest skorzystać z wszystkich alternatywnych możliwości.

Pozdrawiam