Jak zrozumieć stan po przebytym zwichnięciu w stawie obojczykowo-barkowym z uszkodzeniem więzozrostu?

Witam serdecznie.Proszę o wyjaśnienie i radę co dalej z tym zrobić. Wynik RTG- Stan po przebytym zwichnięciu w stawie obojczykowo-barkowym z uszkodzeniem więzozrostu obojczykowo-barkowego, nie można wykluczyć rozerwania więzozrostu kruczo-obojczykowego. Ognisko rozrzedzonej struktury kostnej z rąbkiem zagęszczenia w końcu barkowym obojczyka. Badanie to jest ze stycznia 2017r. Dodam, że 8lat temu był zabieg na bark, założony był popęg Webera i miało być dobrze. Cały czas boli mnie bark i plecy.

Dobry Wieczór,
W takich przypadkach wszystko zależy od badania klinicznego. Oczywiście można rozważać leczenie operacyjne jako jeden z możliwych scenariuszy.
Pozdrawiam.